Nii kui ma kuulsin, et Rauno ja Aira plaanivad üht juunikuist pulmapidu ning nende lemmiklilledeks on lupiinid, teadsin kohe, et nad on nii minu inimesed. Lisaks pildistamisele sain ka enda peale au teha pruudikimp ja rinnanõel. Juunikuu oli muidugi äärmiselt kuum ja hoidsime hinge kinni, et mõni lilleõieke oleks veel meile metsa all alles. Ja napilt leidsingi veel viimased lupiinid, mis kindlasti kimbus pidid ilutsema. Ka pulmapäev oli juunikuule iseloomulikult kuum ja meid kostitati metsade vahel nii parmude kui muude kuumalembeste putukitega. Ilupiltide jaoks saime napilt pool tunnikest ja oli vast andmine, et saaks piisavalt midagi purki. Pruutpaar oli aga nii mõnusalt rahulik ja kulgev ja armunud, et lausa lust oli pildistada. Laulatuseks sõitsime tagasi linna, peale mida veel rohkem lõuna poole Valgjärvele. Siidrikojas toimus üks mõnus pidu. Kõik oli nii ideaalselt ajastatud, et täpselt telgi alla sööma saabudes lasi taevas oma luugid valla ja pakkus mõnusat kõuekõminat. Õhtune tants ja möll pidi nüüd küll läbimärjas muruvaibas toimuma, aga see küll kedagi ei kõigutanud. Öö saabudes süüdati ka lõke ja suu sai magusaks teha imeilusate tortidega.

Su fototööd olid juba enne meie koostöö algust mulle silma paistnud. Su fotod toovad meie silmis esile looduse kaunimad küljed, mille värvid on rahulikud, rõõmsad ja soojad. Nii nagu meie pulmapäev oli meie nägu, nii on ka sinu fotod need, mis iseloomustavad sind!
Suurepäraste fotode kõrval on üheks olulisemaks teguriks, milline on fotograaf inimesena. Peale esimest videokoosolekut, saime niivõrd head emotsioonid, et meie edasises koostöös ei olnud kahtluski. Fotograafi valikul saigi määravaks tema olemus ja toredus.
Suur-suur aitäh, Kerli! Sinu ning su abikaasa/assistendi panus meie pulmapäeval aitas meil saavutada unistuste pulmapäeva! Te olite üks oluline tükk kogu tervikust 🙂

Rauno
Rauno
Peigmees