Ma jaksan ikka ja veel imestada, milline võrratu maikuu meil oli. Eriti vedas Janekil ja Mirjamil nende pulmapäevaga, sest päike siras taevas ja oli niivõrd soe, et võis tunda kesksuve hõngu. Pulmapidu toimus mere ääres pisikeses Kodurestoran MerMer’is. Jõudsin umbes tunnike varem kohale, et sisse elada ja noorpaariga mõni sõna juttu ajada. Nemad polnud veel riideski ning sättisid mere ääres lilli lauale. Nii muretut ja vaba õhkkonda ei näe just tihti tunnike enne tseremooniat. Igatahes oli esimesest silmapilgust juba näha kui kift noorpaar mind ees ootas! Vahest lihtsalt on selline tunne, et oled juba terve elu inimesi tundnud. 

Peale vahetut ja rõõmu täis tseremooniat möllasime veel mitu tundi nõgeste vahel, hüppasime mere ääres kividel, tossutasime mustikametsa all tossupomme ja siis jätsin peoseltskonna restorani õhtut nautima. Oli üks ütlemata ilus päev!

Palju õnne teile Janek ja Mirjam ning uute kohtumisteni!

Täname Sind väga väga nende ilusate piltide eest ja Sinu aja eest! Oleme tulemusega nii rahul. Need pildid jäävad meiega loodetavasti pikkadeks aastateks, et jälle meenutada meie imelist päeva. Aitäh, et tõid sellele päevale nii palju lisaväärtust. Nii lihtne ja hea oli olla Sinu kaamerasilma ees.
Mirjam
Mirjam
Pruut