Kuigi pildistamine leidis aset juuni alguses, siis Kerli juurde aja broneerisin ma juba varakult – veebruari lõpus. Olin niivõrd lummatud tema kõikidelt piltidelt vastu vaatavast ehedast, siirast ja loomulikust emotsioonist. Ka naise rasedus on tegelikult ju ehe, siiras ja loomulik asi. Seepärast tahtsingi, et minu ootusaega jäädvustaks Kerli ning piltidelt jääksid peegelduma just need ilusad märksõnad.
Pildistama minnes oli loomulikult väike närv sees. Sellest tulenevalt võtsin kaasa hunnikutes peokleite ja hulganisti erinevaid ehteid, mida saaks siis omavahel vajadusel kombineerida, kuid Kerli tõi mind märkamatult maa peale tagasi, valides välja komplektid, milles sain end sel õhtul võimalikult mugavalt tunda. Mainimata ei saa jätta ka rohket putukate hordi, kes meie ürituse üsna pea avastasid ja meid piinama tulid. Rase naine = ülim maiuspala!  🙂 Sellest hoolimata läks kõik sujuvalt. Kerli huumor ja näpunäited aitasid meil keskenduda ning säilitada rahu.
Kui hiljem pilte vaadates kandub edasi vaid positiivne emotsioon, olgu selleks lõbus naer või armastav pilk, siis siin on kohe kindlasti Kerli käsi mängus, kes vaatamata ekstreemsetele olukordadele saab kuidagi need mõnusad tunded ikkagi pildile. Võrratu oled! Täname meeldejääva mälestuse eest!