Minu juurde tulles tasub kõik ema või vanaema vanad kampsikud kaasa haarata, sest maaläheduse saavutamiseks soovitan pildile haarata isegi keset suve midagi heledat ja villast. Ja mida vanaaegsema stiiliga, seda ägedam minu meelest 🙂 Nii mõnus stiil sai seekord saavutatud. Ja vaadake seda loodust! Kõik oli nii õitsel ja värske ja lopsakas. Sirelid ja õunapuud sobivad kui valatult beebiootusega. Tasakaalustuseks lipsasime läbi ka minu puukuuri alt, mis suvel tagasihoidlikult korrastatud ja dekoreeritud. See vana jalgratas ongi meie talust pärit ja romantiline vana lambikuppel taaskasutusest leitud. Brita ja Martin võtsid kõik minu lokatsioonid ja ideed suurimal rõõmul vastu ja pildistamine kulges lihtsalt nii lõbusalt ja vahetult 🙂

Kuigi pildistamine leidis aset juuni alguses, siis Kerli juurde aja broneerisin ma juba varakult – veebruari lõpus. Olin niivõrd lummatud tema kõikidelt piltidelt vastu vaatavast ehedast, siirast ja loomulikust emotsioonist. Ka naise rasedus on tegelikult ju ehe, siiras ja loomulik asi. Seepärast tahtsingi, et minu ootusaega jäädvustaks Kerli ning piltidelt jääksid peegelduma just need ilusad märksõnad.
Pildistama minnes oli loomulikult väike närv sees. Sellest tulenevalt võtsin kaasa hunnikutes peokleite ja hulganisti erinevaid ehteid, mida saaks siis omavahel vajadusel kombineerida, kuid Kerli tõi mind märkamatult maa peale tagasi, valides välja komplektid, milles sain end sel õhtul võimalikult mugavalt tunda. Mainimata ei saa jätta ka rohket putukate hordi, kes meie ürituse üsna pea avastasid ja meid piinama tulid. Rase naine = ülim maiuspala!  🙂 Sellest hoolimata läks kõik sujuvalt. Kerli huumor ja näpunäited aitasid meil keskenduda ning säilitada rahu.
Kui hiljem pilte vaadates kandub edasi vaid positiivne emotsioon, olgu selleks lõbus naer või armastav pilk, siis siin on kohe kindlasti Kerli käsi mängus, kes vaatamata ekstreemsetele olukordadele saab kuidagi need mõnusad tunded ikkagi pildile. Võrratu oled! Täname meeldejääva mälestuse eest!