Kui pruudilt minu postkasti kiri potsatas, siis esimesest hetkest teadsin, et siit tuleb midagi ägedat. Noorpaar andis mulle põhimõtteliselt täiesti vabad käed ja lubas neid tirida ükskõik kui “koledasse” kohta linnadžunglis. Nad ootasid nimelt midagi teistsugust. Sellised kleindid on lihtsalt õnnistus! Ja lihtsalt nii mitme tahuga õnnistus! Esiteks lubas see mul täiesti uut rada pidi end arendada ja andis mõnusa värske tuuleiili minu loomingusse. Teiseks sain avastada uusi kohti ja oma ammuseid salajasi ideid realiseerida. Tirisin oma elukaaslase Tartu linna peale ja hakkasime mööda erinevaid tehaseid luusima. Ma poleks kuidagi ette näinud, et meid nii sõbralikult ja lahkelt vastu võetakse. See tegi avastusretke veelgi nauditavamaks ja ägedamaks. 

Priidu ja Birgiti tähtsal päeval võttis meil lahkelt vastu Kane Metall. Suur-suur tänu neile! Veel ägedaid kohti leidsime Aparaaditehase poodide ja garaažide vahelt. Koledad kohad on ilusad, ma ütlen! Mida eriskummalisem, seda põnevamat ja ootamatumat tulemust võib luua. Nii nautisin seda pildistamist. Üks tõeliselt muhe ja loominguline päev oli selle ägeda paari pulmapäev!

Otsisime fotograafi, kes teeks natuke teistmoodi pilte ja leiaks pildistamiseks ebatavalisi asukohti. Kerli just seda oligi ning tegelikult rohkemgi veel, sest me ei osanud loota, et ta meid metallitehasesse sebida suudab või garaažide tagant sellise värvidemängu leiab 🙂  Hoolimata faktist, et me polnud enne koos fotograafi juures käinud, oli kogu olemine rahulik, pingevaba ja piisavalt humoorikas. Ka meiesugustest kivinägudest sai emotsioon välja pigistatud! Aitäh!

birgit
birgit
pruut